خوردن میوه خشک خانگی برای پادشاه عربستان ممنوع شد

میوه خشک خانگی زیادی وجود دارد که فرد می تواند و باید در برنامه غذایی روزانه خود بگنجاند. برخی از اینها خوب هستند برخی دیگر هنوز بهتر هستند.

پس بهترین و مفیدترین میوه های خشک کدامند و چرا؟ البته اول در لیست بادام است. آنها کلسترول صفر دارند و سرشار از آنتی اکسیدان و فیبر هستند. علاوه بر این، آنها برای پوست، مو و سلامت کلی بسیار عالی هستند.

همچنین اعتقاد بر این است که آنها از قلب و بسیاری از بیماری های دیگر محافظت می کنند. دومین لیست ما بادام هندی است که سرشار از ویتامین E و B6 است.

آنها همچنین حاوی پروتئین کافی، پتاسیم، چربی تک غیراشباع و فیبر هستند. گردو در فهرست ما سوم است زیرا سرشار از اسیدهای چرب امگا 3، پروتئین ها، فیبرها، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی است.

کشمش، پسته و خرما در رتبه های بعدی لیست قرار خواهند گرفت. این میوه های خشک سرشار از ویتامین ها و پروتئین هستند. آنها همچنین ایمنی را تقویت می کنند و از بیماری های سبک زندگی مانند کلسترول و دیابت جلوگیری می کنند.

سوپر فودها را می‌توان به عنوان مواد غذایی نامید که از نظر ارزش غذایی نسبت به سایر مواد غذایی برتری دارند. حتی بخش های کوچکی از یک ابر غذا می تواند مواد مغذی، ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین ها را تامین کند.

در بسیاری از مواقع می‌توان سوپر غذاها را به دلیل ویژگی‌ها یا فواید خاصی که ارائه می‌دهند، چنین نامید، مانند تسکین برخی از بیماری‌ها یا بیماری‌ها، تقویت ایمنی، کاهش فشار خون، قند یا کلسترول و موارد دیگر است.

به دلیل فواید مختلف برای سلامتی و در غیر این صورت میوه های خشک مختلف، اغلب میوه های خشک را ابر غذاها نیز می نامند. میوه های خشک مانند انواع توت ها و آجیل ها سرشار از آنتی اکسیدان هستند.

آنها همچنین دارای سایر مواد مغذی هستند و برخی از میوه های خشک اعتقاد بر این است که خواص منحصر به فردی دارند مانند جلوگیری از پیری، تقویت عقل و بسیاری موارد دیگر.