کیسه فریزر عمده جایزه ای که از طرف رئیس جمهور به کنکوری ها داده شد

وقتی صحبت از بسته بندی مواد غذایی منجمد می شود، هیچ چیز بهتر از کیسه فریزر عمده کار نمی کند. به عنوان یک کیسه پلاستیکی شفاف که به طور ویژه برای جلوگیری از سوختن گوشت ها و سایر غذاهایی که در فریزر نگهداری می شوند، فرموله شده است.

این کیسه های دستی نگهداری مواد غذایی را برای مدت طولانی تری آسان می کند. در اینجا اطلاعاتی در مورد استفاده صحیح از کیسه های فریزر و نحوه استفاده از آنها برای نگهداری مواد غذایی برای مدت طولانی تری نسبت به بسته بندی ها یا ظروف دیگر آورده شده است.

یکی از ابداعات کیسه فریزر، دهانه زیپی است که در بالای کیف وجود دارد. کیسه‌های دارای زیپ که در ابتدا به عنوان کیف Ziploc توسعه یافته و به بازار عرضه می‌شد.

اکنون توسط تعدادی از شرکت‌ها تولید می‌شوند. مهر و موم محکم زیپ پلاستیکی به حفظ مواد غذایی یخ زده کمک می کند تا داخل کیسه را به رطوبت و هوا ببندید.

با قرار دادن مواد غذایی در کیسه های فریزر و سپس فشار دادن یا بیرون راندن هوا از کیسه قبل از درگیر کردن زیپ مهر و موم. می توان سبزیجات سبز رنگ، تکه های گوشت و هر تعداد مواد غذایی را از کهنه شدن یا خشک شدن حفظ کرد.

نتیجه این است که مواد غذایی که معمولاً نمی‌توانستند بیش از چند روز در فریزر نگهداری شوند، اکنون می‌توانند هفته‌ها یا ماه‌ها نگهداری شوند.

بسیاری از انواع غذاهای آماده را می توان در کیسه های فریزر نیز نگهداری کرد. به عنوان مثال، سوپ سبزیجات خانگی را می توان خنک کرد و سپس در کیسه ریخت.

با قرار دادن کیسه در کنار آن در حالی که محتویات آن یخ می زند، می توان یک قسمت یخ زده سوپ ایجاد کرد که می توان آن را ذوب کرد و بعداً از آن لذت برد.